Dziś jest: wtorek, 28-06-2022
Imieniny: Florentyny, Ligii, Leona
GOZ Gogolin, ul. Szkolna 2, 47-320 Gogolin
Logo BIP

UWAGA! Szanowni Pacjenci! WAŻNE!

UWAGA!           Szanowni Pacjenci!                 WAŻNE!

W związku z zagrożeniem związanym z rozprzestrzenianiem się koronawirusa SARS-CoV-2 Gminny Ośrodek Zdrowia w Gogolinie

w dniach 16.03-27.03.2020 r. zawiesza działalność związaną z udzielaniem świadczeń zdrowotnych

w ramach wszystkich prowadzonych przez siebie poradni specjalistycznych, rehabilitacji leczniczej oraz psychiatrii i leczenia uzależnień. W ww. okresie będzie pełniony dyżur telefoniczny; pracownik Gminnego Ośrodka Zdrowia będzie dostępny pod nr telefonu:

rejestracja (w godz. 9.00-15.00): 77 40 76 969;

pielęgniarka środowiskowo-rodzinna (w godz. 8.00-18.00): 662 023 512;

położna środowiskowo-rodzinna (w godz. 8.00-18.00): 669 303 656.

Jednocześnie prosimy o ograniczenie do minimum wychodzenia z domu oraz w miarę możliwości kontakt telefoniczny czy mailowy z pożądanymi instytucjami.

 

Drogie panie, nr telefonu położnej środowiskowo-rodzinnej jest przeznaczony do kontaktu JEDYNIE dla kobiet ciężarnych oraz kobiet po porodzie. Położna nie rejestruje na wizyty i nie zbiera zamówień na recepty! Aktualnie w poradni ginekologiczno-położniczej lekarz jest dostępny jedynie dla kobiet ciężarnych, o terminie i godzinie przyjęcia każda z zapisanych ciężarnych zostanie indywidualnie powiadomiona. Jeśli potrzebujesz recepty nie dzwoń - napisz e-mail ze swoimi danymi oraz nazwą leku na , w informacji zwrotnej otrzymasz kod odbioru e-recepty (informację otrzymasz w przeciągu kilku dni). Jednocześnie prosimy aby nie mylić Gminnego Ośrodka Zdrowia z resztą podmiotów medycznych znajdujących się w naszym budynku. Nowa Przychodnia, Gabinet stomatologiczny, Gabinet ortodontyczny czy Laboratorium LOMA to odrębne jednostki, które działają na osobnych, przez siebie wyznaczonych zasadach.